آنتی ویروس فارسی، هدیه نورزی کسپرسکی به کاربران ایرانی

تعداد بازدید: 1215  | تاریخ درج : چهار شنبه 21 اسفند سال 1392

توزیع کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در خاورمیانه و شمال آفریقا، نسخه های جدید محصولات خانگی کسپرسکی با رابط کاربری فارسی را در اختیار علاقمندان قرار می دهد.
بنابر این گزارش، سینا بقایی، مدیرعامل شرکت ایدکو با اشاره به فارسی سازی محصولات خانگی جدید کسپرسکی گفت: اینترنت سکیوریتی 2014 و آنتی ویروس کسپرسکی 2014 دو محصولی هستند که مطابق معمول سال های قبل فارسی سازی رابط کاربری آن ها پایان یافته و از 19 اسفندماه 92 در اختیار کاربران ایرانی قرار می گیرد.

2089696 613


بقایی با اشاره به امکان دریافت نسخه های فارسی اینترنت سکیوریتی و آنتی ویروس کسپرسکی از وب سایت رسمی www.irkaspersky.com  و یا وب سایت های نمایندگان آنلاین تصریح کرد: امسال برای سومین سال است که کاربران ایرانی می‌توانند از نسخه های خانگی محصولات کسپرسکی به زبان فارسی استفاده کنند، ضمن آنکه همانند سایر محصولات آزمایشگاه کسپرسکی، امکان به کارگیری رایگان و آزمایشی نسخه های فارسی نیز وجود دارد و کاربران می توانند به مدت یک ماه از کلیه امکانات این  محصولات به طور کامل و به زبان فارسی استفاده نمایند.
مدیرعامل شرکت ایدکو درمورد  جایگزینی نسخه های فارسی با انگلیسی اظهار داشت: کاربران می توانند با دریافت نسخه جدید فارسی، نسبت به نصب آن اقدام نموده و از همان لایسنس قبلی خودشان برای فعال سازی نسخه فارسی استفاده کنند. همچنین کلیه خریداران نسخه های خانگی محصولات کسپرسکی نیز می توانند، با کد فعال سازی یا همان لایسنس که از سایر فروشندگان معتبر دریافت داشته اند، نسبت به نصب و فعال سازی نسخه های فارسی اقدام نمایند.

گفتنی است نسخه های جدید فارسی اینترنت سکیوریتی و آنتی ویروس کسپرسکی با کلیه نگارش های ویندوز مایکروسافت سازگار بوده و از بیستم اسفند 92 از نشانی http://irkaspersky.com/kaspersky_persian_2014  قابل دریافت و به کارگیری هستند.


Share  
 

نظرات:

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است
نام شما:   
آدرس ایمیل:   (اختیاری)
آدرس وب: (اختیاری)   
نظر شما: 
 


 
ارسال پیشنهادات و انتقادات
 
 
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
درباره شرکت
سه شنبه 4 تیر سال 1398
بازدید امروز: 124 نفر
بازدید دیروز: 141 نفر
ماه جاری: 742 نفر
بازدید کل: 321531 نفر  
افراد آنلاین: 13
آبدانان - داده پردازان جولیان - شرکت آبدانان - شرکت داده پردازان جولیان آبدانان - ابدانان - جولیان آبدانان - داده پردازان آبدانان - http://www.jooliyan.ir - کامران پیرانی - حسن پیرانی